Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Міжнародний молодіжний форум «Майбутнє свiту»

 
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Міжнародний відділ ДДФА


   

З нами з: 29.01.09
Повідомлень: 498

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 13, 2011 11:02 am    Тема повідомлення: Міжнародний молодіжний форум «Майбутнє свiту» Відповісти цитуючи

Міжнародний молодіжний форум «Майбутнє свiту» (15-17.11.2011
Основним завданням Форуму є реальна пiдтримка здiбних, iнiцiативних i талановитих молодих людей у вiцi вiд 15 до 30 рокiв, науково-виробничих молодiжних колективiв та спiльнот, якi досягли значних успiхiв у фундаментальних i прикладних дослiдженнях, iнновацiйному розвитку науки по основних перспективних напрямкiв розвитку, таким як:
•авiа-та ракетобудування;
•iндустрiя наносистем;
•iнформацiйна безпека;
•нацiональна безпека та протидiя тероризму;
•хiмiя, в тому числi нафтохiмiя, хiмiя нових матерiалiв;
•енергетика та енергозбереження, в тому числi альтернативнi джерела i багато iншого.
До участi в конкурсi запрошуються таланти, якi представлять / презентують / опишуть:
•ВIД ноу-хау в якiйсь сферi, вiд нових технологiчних рiшень (як вже запатентованих, так i незапатентованих)
•ДО вроджених природних i напрацьованих талантiв.
Передбачено рiзнi номiнацiї.
Вiдомостi про цiльову аудиторiю форуму
Цiльова аудиторiя - молодь у вiцi вiд 15 до 30 рокiв i не обмежена за родом дiяльностi. Аудиторiя запрошених до участi осiб сегментована на керiвникiв освiтнiх i наукових установ, нацiональних та мiжнародних компанiй, асоцiацiй, дипломатичних представництв зарубiжних країн, адмiнiстрацiю мiста i службовцiв профiльних комiтетiв, депутатiв Законодавчих зборiв Санкт-Петербурга i керiвництво Мунiципальної влади.
Характеристика учасникiв форуму
Залучення учасникiв до реалiзацiї проекту здiйснюється на основi вже укладених договорiв про спiвпрацю, або на базi досвiду попереднього взаємодiї в пiдготовцi подiбних заходiв.
Органiзатор форуму - Iнститут мiжнародного бiзнесу i права СПбДУ IТМО, м. Санкт-Петербург у спiвпрацi з мiжнародними партнерами i спонсорами.
До складу партнерiв проекту входять: Мiжнародне об’єднання унiверситетiв (INCU) Мiждержавний фонд гуманiтарної спiвпрацi держав-учасниць СНД “Союз обдарованої молодi” (м. Київ, Україна) До складу учасникiв також входять визнанi свiтовi вченi, для яких участь у форумi є вираженням особливого прихильностi до науки, культури та iсторiї Росiї.
Передбачувана модель Форуму
У рамках Форуму планується пiдведення пiдсумкiв Конкурсу «Майбутнiй лiдер свiту» (переможцi конкурсу - «ЗОЛОТА ТИСЯЧА СВIТУ») i проведення сесiйних днiв (70 сесiй, в тому числi з прямою трансляцiєю в мережi Iнтернет).
Конструкцiя Форуму складається з дрiбних частин, самостiйних блокiв (у тому числi виставкових та конкурсних - Конкурс «Майбутнiй лiдер свiту»), тимчасовi рамки яких будуть оточувати основну дату проведення - 15 листопада 2011 року.
Особливiсть проекту полягає в тому, що вiн простий i демократичний у пропонованих формах, яскравий i динамiчний за перелiком i образу експонованих подiй.
Всього 37 заходiв у рамках форуму.
На кожному майданчику передбачена робота кiлькох зон: основна зона, де проходить базова програма i працює виставка. Гостьова зона, де виступають гостi.
Вiльна зона, де може прийняти участь кожен вiдвiдувач. Разом з 35 бар-кемпом, сесiями та майстер-класами передбачається 5000 вiдвiдувачiв.
Заходи: сесiя «без краваток», бар-кемп.
•Сесiя «без краваток». У неформальнiй обстановцi учасникам форуму буде надана можливiсть спiлкування зi статусним i цiкавим для молодi професiоналом.
Формат передбачає 15-хвилинний виступ запрошеного гостя, пiсля цього - дискусiя, вiдповiдi на питання i т.п. Сесiю веде модератор.
Бар-кемп. Формат, наближений до формату бар-кемп, передбачає 5-хвилиннi спiтчi-презентацiї проектiв та iдей самих учасникiв один перед одним. Учасники можуть презентувати свої проекти, свої iдеї в загальнiй тематицi Заходу.
Пiсля мiнi-презентацiї - 3 хвилини на запитання. Це динамiчний i цiкавий формат.
Видається, що вiн проводитиметься в трьох рiзних аудиторiях, а учасники зможуть перемiщатися з однiєї в iншу. Орiєнтовна програма i тези для бар-Кемпа будуть збиратися заздалегiдь. У кожному примiщеннi - модератор. У форумi вiзьмуть участь визнанi свiтовi вченi.
Кiнцевий термiн подання анкет та iнших документiв на конкурс: 30 жовтня 2011. Анкети направляються нацiональному координатору або on-line.
Перiод проведення Форуму: 15-17 листопада 2011
Мiсце проведення: Санкт-Петербург, Ленекспо, Павiльйон № 4.
Участь у Форумi: очна або on-line.
Фiнансування: проживання та харчування - за рахунок органiзаторiв, проїзд до мiсця проведення Форуму i назад - за рахунок учасникiв.
Усi переможцi нагороджуються цiнними подарунками (вiд контрактiв на купiвлю патентiв, оплати за навчання до …. Цiнних призiв).
Переможцi, якi беруть участь у Форумi on-line отримають свої подарунки поштою або через нацiональних координаторiв.
Нацiональний координатор в Українi - Павленко Олена Олександрiвна (o.pavlenko@mail.ru; 8 (0562) - 46-40-45; +38 067 623 62 04)
Детальна iнформацiя на сайтi fow.su або у нацiонального координатора.
Джерело: ihl_lider
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад