Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Корнецький А. О., ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПР..

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНИХ ФІНАНСІВ
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
nivmns_dsfа


   

З нами з: 25.03.10
Повідомлень: 810

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 23, 2012 8:44 am    Тема повідомлення: Корнецький А. О., ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПР.. Відповісти цитуючи

ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД РОЗВИТКУ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Корнецький А. О., аспірант
Дніпропетровська державна фінансова академія
kornetskiy@gmail.com

Досвід України щодо ведення бізнесу як такого на сьогоднішній день є відносно незначним, але для досягнення поставленої мети – високих економічних показників, необхідним є принцип залучення закордонного досвіду та вивчення успішних економічних моделей його функціонування. У процесі становлення системи підприємництва найбільшого впливу зазнаватимуть представники малого бізнесу. Через всеохоплюючі світові процеси та внутрішньодержавні проблеми стан малого бізнесу в Україні можна охарактеризувати як незадовільний.
Світовою тенденцією розвитку економіки сьогодення є незалежність бізнесу, його спрощення та вивільнення з жорсткої системи оподаткування. В розвинених країнах світу першочерговим завданням є надання умов для ефективного функціонування підприємств різних форм власності та видів діяльності. Це пояснюється прямим впливом результатів діяльності підприємств на політичні та економічні процеси держави. В конкурентній боротьбі товари, роботи та послуги надаються значно ефективніше та дешевше, ніж в результаті монополізації.
Згідно з Рекомендацією Комісії №2003/361/ЄС, здійснена регламентація показників діяльності малих підприємств, а саме кількість працюючих, річний оборот або балансову вартість активів. Крім Європейського Союзу такий метод застосовує і Росія. Зазначимо, що балансова вартість активів українських підприємств не враховується при віднесенні підприємства до великого, середнього чи малого. Крім того, важливо зазначити, що деякі країни виокремлюють мікропідприємства та малі підприємства. До мікропідприємств в Європейському Союзі відносяться такі, кількість зайнятих в яких не перевищує десяти осіб та річний оборот або балансова вартість активів не перевищують двох мільйонів євро. В Росії чисельність працюючих для мікропідприємств має складати до п’ятнадцять осіб і річний оборот до шістдесяти мільйонів рублів.
Нажаль, в Україні на сьогодні не створені умови для ведення малого бізнесу. Малі підприємства функціонують, проте, в переважній більшості, вони є збитковими. Доля малого бізнесу в ВВП України за різними розрахунками не перевищує 10%. Однією з причин цього факту є історична складова – українському бізнесу тільки 20 років, проте більш серйозні причини неефективності малого бізнесу України носять державний характер. Розвиток малого бізнесу блокується законодавчо, система оподаткування не адаптована під малий бізнес, в населення бракує економічних знань та практичних вмінь ведення бізнесу. Системність даної проблеми спричиняє негативний економічний ефект на рівні держави.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНИХ ФІНАНСІВ Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад