Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Статті: Концепція .NET для державного і соціального сектору

 
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Ресурсний центр Microsoft
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Admin RC


   

З нами з: 25.02.10
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 25, 2010 5:04 pm    Тема повідомлення: Статті: Концепція .NET для державного і соціального сектору Відповісти цитуючи

Концепція .NET для державного і соціального сектору: перехід до державних служб нового типу

Інформація з сайту Microsoft: Держава у XXI сторіччі - Microsoft і державний сектор.

Платформа Microsoft .NET перетворює Інтернет з існуючої сьогодні системи однобічних транзакцій на інтерактивне середовище, що має багаті можливості і забезпечує налагодження співробітництва. У рамках державного сектору .NET мобілізує різні додатки, служби і пристрої для того, щоб громадяни, представники приватного бізнесу і державні службовці набули особистий досвід роботи з інформаційними технологіями. Нове покоління програмних продуктів призначено для інтеграції послуг таким чином, щоб зробити непомітним перехід від існуючих нині державних служб до електронних державних служб.
Ґрунтуючись на підході про надання послуг за допомогою програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці і на будь-якому пристрої, корпорація Microsoft створила нове удосконалене покоління програмних продуктів і послуг, назване платформою Microsoft .NET і призначене для переходу до Інтернету нового покоління і, в кінцевому підсумку, до електронних державних служб.
Платформа Microsoft.NET докорінно змінює спосіб взаємодії державних служб і громадян шляхом інтеграції сучасних комп'ютерних технологій, можливості підключення до Інтернету, різних бізнесів-додатків і процесів, а також веб-послуг практично в будь-який електронний пристрій. А, поєднуючи працівників державного і соціального сектору, інформацію і додатки в єдине і розумним образом взаємодіюче ціле, .NET дозволяє усім дістати вигоду від значно підвищеної ефективності.
Способи взаємодії людей з комп'ютером на сьогоднішній день зазвичай обмежуються клавіатурою і мишкою для введення інформації і монітором для її перегляду. Інформація користувача зберігається локально, так що його установки, дані і додатки стають недоступними, якщо він зареєструється в мережі з іншого комп'ютера. Зайшовши на державний портал, наприклад, громадяни змушені працювати безпосередньо з інформацією, замість того, щоб зробити розумні установки, які б потім автоматично виконували функції користувача. Автоматичне представлення індивідуальної інформації з різних державних організацій у доступному для громадян вигляді — складна, якщо не сказати, неможлива задача. Дані, призначені для певного пристрою — чи то ПК, факс, телефон, пейджер, мобільний телефон або кишеньковий ПК — не можуть бути отримані з іншого пристрою. У кращому випадку, вони можуть лише періодично синхронізуватися.
Технологія Microsoft.NET спрямована на вирішення подібних недоліків. Це буде досягнуто шляхом надання доступу до всіх даних і додатків користувача з будь-якого місця і з будь-якого пристрою. «Сьогодні люди змушені пристосовуватися до технології. Ми думаємо, що технологія повинна пристосовуватися до людей», — заявив Президент і головний виконавчий директор корпорації Microsoft Стів Балмер (Steve Ballmer). «Продукти і служби технології Microsoft.NET повністю спрямовані на досягнення цієї мети».
Рушійною силою .NET є перенос акценту з роз'єднаних веб-сайтів і додатків на нове покоління комп'ютерів, пристроїв і служб, що працюють разом для вироблення більш доскональних і багатих можливостями рішень. Громадяни зможуть керувати тим, як, коли і яку інформацію вони будуть одержувати. Організації державного і соціального сектору будуть здатні напряму співробітничати один з одним і пропонувати послуги в тому вигляді, у якому громадяни хочуть їх одержувати.
Громадяни одержать можливість взаємодіяти з державними службами в письмовому вигляді, усно і за допомогою візуальних графічних технологій. Інформація буде зберігатися в захищеному вигляді в Інтернеті, так що користувачі зможуть одержати до неї доступ з ПК на роботі і веб-телевізора вдома; віддалено з мобільного телефону, пейджера чи кишенькового ПК; і навіть з будь-якого ще не існуючого пристрою або пристрою, що являє собою комбінацію пейджера/мобільного телефону/кишенькового ПК, ера яких вже не за горами.
Для державних службовців, що працюють з інформацією, .NET означає, що в їхньому розпорядженні з'являться уніфіковані засоби перегляду, редагування і авторинга; широкі можливості обміну інформацією; а також потужні засоби управління інформацією та інструменти, що явним чином будуть використовуватися як для внутрішніх, так і для інтернет-послуг. Технологія Microsoft .NET призначена для того, щоб позбавити людей необхідності думати про те, як їм потрібно взаємодіяти з комп'ютером, дозволяючи їм зосередитися на тому, як використовувати комп'ютер для виконання своїх задач і досягнення поставлених цілей.
Адміністративні працівники державного і соціального сектору, зайняті в центрах телефонного обслуговування, наприклад, зіштовхуються з більш високим рівнем вимог і мають справу з більш широким діапазоном питань у порівнянні з комерційними центрами послуг, що зазвичай працюють у строго заданих рамках і відповідають на запитання за визначеною тематикою. У державних службах не завжди можливо передбачити або регулювати тему питання. Більш того, співробітники цих установ повинні розуміти, що одні дзвінки є більш важливими, ніж інші. Відповідь на запитання про податковий рахунок, звичайно, важлива, але відгук на звертання до соціальної служби може бути питанням життя чи смерті. Подібна діяльність і швидке прийняття рішень стають набагато простіше, якщо дані, що зберігаються на різних сайтах і додатках, зв'язані між собою.
Простота обміну даними за допомогою протоколів XML і SOAP
Технологія Microsoft.NET змінить спосіб розробки додатків, і це буде сприяти створенню цілих нових класів додатків. Дана технологія розширює можливості не тільки Інтернету, але й операційних систем, перетворюючи власне Інтернет на основу нової операційної системи. В кінцевому підсумку, це дозволить розробникам створювати програми, що не залежать від типу пристрою, і повністю використовувати можливості взаємодії через Інтернет у своїх додатках. Організації державного сектору дістануть, таким чином, користь від значного підвищення ефективності в міру того, як службовці, громадяни, дані і бізнеси-додатки будуть втягнуті в єдине і в розумний спосіб взаємодіюче ціле.
Операційна система Microsoft Windows 2000 Datacenter Server разом із сімейством .NET Enterprise Servers створять основу для розробки і управління додатками на базі платформи .NET. Усі разом вони забезпечують надійність, продуктивність, масштабованість і керованість, які необхідні навіть найбільшій державній організації.
Одним із ключових елементів нових програмних продуктів є підтримка інтернет-протоколу XML (eXtensible Mark-up Language — Розширювана мова розмітки інформації). У порівнянні з HTML, що є статичним і створеним для представлення інформації, XML дозволяє додаткам обмінюватися даними у «вільній» формі. Сполучаючи гнучкість і розширюваність XML, з веб-технологією, що довела свою надійність, HTTP, протокол SOAP (Simple Object Access Protocol — простий протокол доступу до об'єктів) надає загальний формат повідомлень для зв'язку між будь-якими додатками і сервісами в Інтернет, незалежно від операційної системи, об'єктної моделі і мови програмування. Простий обмін даними між веб-сайтами і програмами за допомогою протоколів XML і SOAP у значній мірі буде сприяти розвиткові всіх сфер діяльності електронних державних служб: державні організації — громадяни (G2C), державні організації — бізнес (G2B), державні організації — державні організації (G2G) і співробітники — державні організації (E2G).
У канадській Палаті громад створюється інтегрована система управління інформацією — PRISM, що базується на протоколі XML і призначена для забезпечення цілодобового онлайнового доступу членів Парламенту, громадян і представників засобів масової інформації до урядових документів і публікацій. Система розробляється висококваліфікованим консорціумом, членами якого є Microsoft, Sierra Systems і JourneyXi. До складу системи увійде набір інтегрованих додатків, що будуть фіксувати, записувати і публікувати події і поточні справи, пов'язані з роботою Палати громад і парламентських комітетів. Завдяки використанню XML, ця інформація може бути доступна для перегляду в онлайновому режимі в інтернет-браузері, записана на компакт-диск чи перетворена в голосовий формат або формат Брайля.
У Гамбурзі, Німеччина, різні муніципальні організації розробляли свої власні вимоги до інформаційних систем, ускладнюючи тим самим обмін даними один з одним. Впровадження Windows 2000 надало можливість створення уніфікованої структури для всіх служб, а Microsoft Exchange, яким користуються кожного дня 13 тисяч співробітників, дозволив реалізувати централізовані служби, не порушуючи автономності муніципальних організацій. «Free Hanseatic City of Hamburg готовий до вирішення задач у новому тисячолітті з погляду комп'ютерних технологій, і Windows 2000 буде грати в цьому важливу роль», — заявив доктор Мартін Хебнер (Martin Hubner), менеджер з послуг регіонального Управління з інформаційних технологій.
У рамках свого проекту e-Government Interoperability Framework (e-GIF) англійський уряд прийняв XML як основний стандарт обміну даними між різними державними структурами, широким державним сектором, іноземними державними організаціями, представниками бізнесу і громадянами. Державно-приватний форум UK GovTalk Group, очолюваний Кабінетом міністрів, здійснює управління і координацію взаємної діяльності в державному секторі. Він доручив робочим комітетам розробити XML-опис, чи схеми даних, для конкретних державних проектів, таких як інтернет-портал Великобританії. Ухвалені схеми публікуються в Інтернеті для використання їх в інших проектах державного сектору. UK GovTalk також веде спостереження за розробками в сфері XML у світовому масштабі, завдяки входженню до складу консорціуму W3C і інших міжнародних організацій, таких як комітет Організації Об'єднаних Націй зі сприяння бізнесу і електронній комерції (UN/CEFACT), Організація з розвитку стандартів для структурованої інформації (OASIS) і Electronic Government Framework (EGF).
EGF являє собою відкриту ініціативу, оголошену корпорацією Microsoft на початку 2000 року і спрямовану на надання комп'ютерній індустрії і державним організаціям глобальної можливості для обміну XML-схемами і специфікаціями на послуги, розроблені спеціально для державного сектору. Мета ініціативи — дозволити державним службам і різним додаткам успішно та ефективно взаємодіяти один з одним. Надаючи всеосяжний набір послуг, методологій і технологій, ініціатива EGF має на меті задовольнити технічним вимогам для обміну інформацією шляхом впровадження реально відкритих і широко застосовуваних технологій. Акцент робиться на поширення того, що вже сьогодні є в державних служб — використовувані в даний час моделі даних, рішення та інфраструктура додатків. Ініціатива буде сприяти швидкому і узгодженому впровадженню протоколу XML у всьому державному секторі.
«XML дає нам можливість одержати ці повні описи», — говорить Голова ради директорів корпорації Microsoft Білл Гейтс (Bill Gates). «Такі описи, які часто називаються схемами, повинні бути не тільки стандартизовані в різних індустріях, наприклад, як виглядає картка хворого, але нам також потрібне покоління інструментів, призначених для роботи з цією інформацією, перетворення її в різні форми, збереження її, а також для простоти її програмування».
Вимоги до масштабованості в мережі Інтернет
Використовувана в Греції система оголошення результатів загальнонаціональних виборів надавала обмежений набір даних на статичних HTML— сторінках. Необхідність у більш повній і своєчасній інформації була вирішена шляхом розробки системи на базі трьохрівневої платформи веб-рішень, наданої корпорацією Microsoft, яка дозволяє створювати багатофункціональні ASP— і швидкі статичні HTML-сторінки. Уперше на Європейських виборах у червні 1999 року був використаний веб-сайт, що за ніч голосування обробив більш ніж 5 мільйонів звернень із середнім часом з'єднання близько 30 хвилин. Система довела свою живучість, при цьому ніякого погіршення продуктивності не було зафіксовано. Усе це було досягнуто за допомогою обмеженого набору обладнання усього за 21/2 тижні.
Проведення онлайнових виборів є однією з найбільш складних задач, що може виконуватися в Інтернеті. У той час як виборець може просто вказати і вибрати кандидата або партію, за яку він хоче віддати свій голос, всередині системи реалізовано кілька рівнів безпеки, шифрування і автентифікація виборця, а також кілька баз даних, які слід синхронізувати.
Створена на базі платформ Windows 2000 Datacenter Server і .NET, система голосування election.com використовується для проведення онлайнових виборів для клієнтів державного і приватного сектору в усьому світі. У березні 2000 року з її допомогою були проведені попередні вибори кандидата від демократичної партії в штаті Арізона — перші офіційні вибори в Інтернеті. А у вересні 2000 року, election.com пройшов іспит у місті Брест, Франція, під час національного референдуму з питання скорочення терміну президентського правління з семи до п'яти років.
За словами генерального директора Джо Мохена (Joe Mohen), ключовим фактором при виборі платформи корпорації Microsoft була, у першу чергу, її масштабованість. «У виборах можуть брати участь від декількох сотень голосуючих до декількох мільйонів. Ми повинні мати можливість здійснювати онлайнове масштабування, оскільки кількість виборців непередбачувана, і більш того, дуже складно спрогнозувати пік активності».
Не менш важливим фактором є надійність, говорить Мохен. «Ви не можете сказати виборцям, що ви збираєтеся перенести вибори з 7 на 14 листопада через технічні проблеми. Вибори повинні пройти, от і все».
По мірі перетворення Windows 2000 і .NET на наступне покоління платформ для Інтернету, на їхній основі партнери Microsoft — компанії Unisys, Accenture (що раніше називалася Andersen Consulting) і Compaq — пропонують державним організаціям рішення для задач нового рівня. Велика увага при цьому приділяється питанням надійності і безвідмовності таких рішень, що особливо необхідно для критично важливих додатків. Сервер e-@ction Enterprise Server ES7000 фірми Unisys став першим сервером масштабу підприємства, що використовує переваги підтримки масштабованості для32-розрядних процесорів, реалізованій в операційній системі Windows 2000 Datacenter Server. Компанії Accenture і Compaq спільно організували кілька центрів тестування продуктивності і масштабованості, призначених для створення нового покоління рішень для підприємств і в сфері електронної комерції на базі серверів Windows 2000 і .NET Enterprise, а також серверів Compaq ProLiant разом із системами збереження даних. Використовуючи обладнання Compaq, ці центри будуть демонструвати можливості проведення експертиз для Microsoft Solutions Organization (MSO) компанії Accenture.
Microsoft і Accenture/Andersen Consulting також створили нову компанію Avanade для розробки масштабованих технологій останнього покоління і інтернет-рішень на базі Windows 2000 і платформи .NET Enterprise. Avanade висунула набір пропозицій, спрямованих на підвищення швидкості роботи, використання нових методів і скорочення вартості обчислень. Так, наприклад, компанія зі штаб-квартирою в Сіетлі, почавши свою діяльність у березні 2000 року, збільшила чисельність співробітників до більш ніж 600 чоловік і відкрила свої відділення в США, Європі, Південно-Східній Азії і Латинській Америці.
Концепція Microsoft .NET дозволяє державним службам використовувати весь потенціал Інтернету. Спираючись на могутню групу партнерів у комп'ютерній індустрії і глобальній мережі підтримки, сервери Windows 2000 і .NET Enterprise дають можливість державним організаціям сьогодні інтегрувати і підключати до Всесвітньої Мережі свої підрозділи, створюючи тим самим базу для створення наступного покоління інтернет-додатків.
Корпоративні сервери .NET Enterprise включають наступні продукти:
• Microsoft Application Center 2000 — засіб впровадження і управління для забезпечення високої доступності веб-додатків на базі Windows 2000;
• Microsoft BizTalk 2000, що організує бізнеси-процеси і веб-служби всередині окремої організації і між різними установами;
• Microsoft Commerce Server 2000 — рішення для швидкого створення ефективних процедур обміну інформацією через Інтернет;
• Microsoft Exchange 2000 — надійна і проста в управлінні система обміну повідомленнями і даними, що дозволяє поєднувати разом користувачів і інформацію;
• Microsoft SQL Server 2000 — закінчене рішення для збереження баз даних і проведення аналізу, необхідне для створення масштабованих веб-додатків;
• Microsoft Host Integration Server 2000 — інтеграційні компоненти для доступу до даних і сервисів на мейнфреймах і інших системах, «не розуміючих» відкриті стандарти;
• Microsoft Internet Security & Acceleration Server 2000 — інтегрований брандмауер і кеш-сервер, створений для підвищення захисту, продуктивності і керованості орієнтованого на Інтернет підприємства;
• Microsoft Mobile Information 2001 Server — надійна і масштабована платформа для створення портативних рішень, що забезпечують доставку інформації мобільним користувачам в будь-який час, в будь-яке місце і на будь-який портативний пристрій.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Ресурсний центр Microsoft Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад