Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство»

 
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Міжнародний відділ ДДФА


   

З нами з: 29.01.09
Повідомлень: 498

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 19, 2011 10:51 am    Тема повідомлення: Фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство» Відповісти цитуючи

Фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство»
Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії "Молодь в дії" в Україні оголошуєВсеукраїнський фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство» в рамках Європейського Року Волонтерства(http://www.eyv2011.eu).
У Європі, понад 100 мільйонів громадян інвестують свій час, таланти і гроші, щоб зробити позитивний вклад у своє суспільство, працюючи в громадських організаціях, дитячих гуртках, лікарнях, школах, у спортивних клубах. У 2011 р. відзначається 10 річниця Міжнародного Року Волонтерства, що проголошено ООН. Офіційне гасло Європейського Року Волонтерства 2011 - "Volunteer! Make a difference!"
Головною метою фото-відео конкурсу «ЄВС волонтерство» є промоція волонтерства через презентацію досвіду волонтерів Європейської Волонтерської Служби програми «Молодь в дії» в Україні.
Програма “Молодь в дії” – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. Програма “Молодь в дії” ґрунтується на неформальній освіті і за підтримки програми молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах, тренінгах та міжнародній волонтерській діяльності.
Європейська Волонтерська Служба (ЄВС) підтримує участь молодих людей у неприбутковій, неоплачуваній діяльності, яка розвиває солідарність та толерантність серед молоді, пропагує активну громадянську позицію та взаєморозуміння серед молодих людей. Завдяки волонтерству молоді люди здобувають нові вміння та компетенції, одержують особистісний, міжкультурний та професійний досвід. Детальніше на http://yia.org.ua
Партнерами конкурсу виступають Ресурсний Центр для країн Східної Європи і Кавказу SALTO EECA та Представництво Європейського Союзу в Україні.
До участі у конкурсі запрошуються волонтери з України, волонтери з країн ЄС в Україні, а також висилаючі та приймаючі українські організації, що брали та беруть участь в проектах Європейської Волонтерської Служби та готові поширити свій досвід, опублікувати авторське фото або відео, що зроблене під час проекту і відображає волонтерську діяльність.
На україномовному сайті програми "Молодь в дії" будуть завантажені конкурсні фото та відео учасників і всі бажаючі зможуть голосувати за фото, що їм сподобалися найбільше. Переможців фотоконкурсу буде визначено Експертною комісією із врахуванням результатів електронного голосування у грудні 2011р.
Переможці конкурсу будуть нагороджені призами від Ресурсного Центру для країн Східної Європи і Кавказу SALTO EECA, Представництва Європейського Союзу в Україні та регіональних партнерів.
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
Участь у конкурсі можуть брати:
•молоді люди (громадяни України та країн ЄС), які брали або беруть участь в ЄВС-проекті в Україні або в країнах ЄС в рамках програми «Молодь в дії»;
• українські організації, які реалізовували або на даний час реалізують проект Європейської Волонтерської Служби в рамках програми «Молодь в дії».
Зміст фото- і відео-робіт має відповідати загальним пріоритетам програми «Молодь в дії»:
• Європейське громадянство;
• Активна участь молоді ;
• Культурна різноманітність;
• Залучення молодих людей з меншими можливостями.
На участь у конкурсі можна подавати 1-5 робіт від одного учасника.
Основні технічні вимоги до фотографій:
формат JPG з розширенням 300 пікселів для повноколірного і 600 - для чорно-білого (розмір файла – до 2 Мб). Роботи слід надсилати в електронному вигляді разом із заповненою анкетою учасника на адресуyia.org.ua@gmail.com до 30 листопада 2011р. в такому форматі:
а) тема листа: «Konkurs_EVS»
б) усі файли повинні бути пронумеровані і названі таким чином: анкета - прізвище учасника латинським шрифтом (наприклад, ostapenko.doc); роботи – konkurs_EVS_прізвище_номер (наприклад, konkurs_EVS_ostapenko_1.jpg, konkurs_EVS_ostapenko_2.jpg).
Останній термін подачі робіт на конкурс – 30 листопада 2011р.
ЗАВАНТАЖИТИ: оголошення та анкета учасника конкурсу
Контактні особи - інформаційні представники програми «Молодь в дії» в Україні:
Оксана Бондар, Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», oksana.bondar.v@gmail.com
Андрій Донець, Донецький дебатний центр, Донецьк, debate@cent.dn.ua
Олена Яремко, Академія Української Молоді, Львів, olenkayaremko@gmail.com
Анна Десятова, Центр європейських ініціатив, Суми, anna.desyatova@gmail.com
Джерело: yia.org.ua
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад