Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Гранти на навчання у кращих університетах світу

 
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Міжнародний відділ ДДФА


   

З нами з: 29.01.09
Повідомлень: 498

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 27, 2012 11:01 am    Тема повідомлення: Гранти на навчання у кращих університетах світу Відповісти цитуючи

Гранти на навчання у кращих університетах світу
15 травня завершується прийом заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу за магістерськими програмами в рамках програми Фонду Віктора Пінчука "Всесвітні студії"
15 травня 2012 року завершується прийом заявок на участь у третьому конкурсному доборі програми "Всесвітні студії". В рамках проекту, спрямованого на формування нового покоління української професійної еліти, Фонд надасть гранти переможцям конкурсу – талановитим молодим українцям віком до 35 років, які бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах.
Прийом документів та online-реєстрацію відкрито до 15 травня на сайті програми www.worldwidestudies.org.
В першу чергу цього року будуть підтримані заявки тих аплікантів, хто планує навчання за наступними напрямками: аерокосмічна інженерія, альтернативна енергетика, довкілля та екологія, сільське господарство, право та державне управління. Фонд також розгляне заявки для отримання гранту і в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.
У березні 2012 року, в рамках створення міжнародної мережі партнерських установ програми "Всесвітні студії", Фонд Віктора Пінчука уклав угоду з національною благодійною організацією British Friends of the Hebrew University, щодо спільного фінансування навчання студентів в Єврейському університеті (The Hebrew University, м. Єрусалим, Ізраїль).
В рамках цієї угоди учасники програми "Всесвітні студії", зараховані на магістерські програми до аграрного факультету Єврейського університету, зможуть отримати решту коштів від British Friends of the Hebrew University.
Раніше програма "Всесвітні студії" вже уклала подібні угоди з благодійними фондами Cambridge Overseas Trust, що підтримує Кембриджський університет (Велика Британія), та Center for International Legal Education, що надає стипендії студентам університету Пітсбурга (США).
За два роки існування програми "Всесвітні студії" її стипендіатами стали 36 осіб. На даний момент 10 учасників вже повернулися в Україну після завершення навчання і почали роботу в профільних компаніях. Ще 26 стипендіатів продовжують навчання у провідних університетах в США, Великобританії, Швеції, Данії, Нідерландах, Франції, Німеччини та на Мальті.
Загальна сума коштів, що була виділена Фондом на гранти за два роки існування програми, склала 7 470 235,00 грн.

Потенційні претенденти на отримання грантів мають відповідати наступним вимогам:

бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2012 року;
мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні;
мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом.
Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму та вступити на неї, підготувавши всі необхідні документи, пройшовши додаткові підготовчі курси та здавши мовні тести, та представити журі "Всесвітніх студій" своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.
Гранти від Фонду покриватимуть в першу чергу витрати на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування. Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів США за весь навчальний період. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом. Фонд Віктора Пінчука очікує, що по завершенні навчання за кордоном всі отримувачі гранту повернуться в Україну та відпрацюють за фахом щонайменше 5 років.
Всесвітні студії – освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. На період 2011–2012 років такими галузями є: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління.
Офіційний сайт програми: www.worldwidestudies.org.
Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація, що базується в Україні. Фонд був створений в 2006 році бізнесменом і громадським діячем Віктором Пінчуком. Його метою є надання новим поколінням можливості стати творцями майбутніх змін. Для її реалізації розробляються проекти та будується партнерство, як в самій Україні, так і поза її межами. Серед найбільш масштабних проектів фонду – програма допомоги новонародженим "Колиски надії", загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді "Завтра.UA", центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre, міжнародна мережа YES (Ялтинська європейська стратегія) з підтримки євроінтеграційних прагнень України. Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського форуму грантодавців, партнером Ялтинської європейської стратегії, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими організаціями.
Офіційний сайт фонду www.pinchukfund.org.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад