Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
Єфімов А.О., Бережний А.О., ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ...

 
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> “Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіонів України”
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Секція 1


   

З нами з: 05.11.09
Повідомлень: 70

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 05, 2009 11:33 am    Тема повідомлення: Єфімов А.О., Бережний А.О., ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ... Відповісти цитуючи

ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ

Єфімов А.О., студент
Дніпропетровська державна фінансова академія
Бережний А.О., студент
Дніпропетровська державна фінансова академія

Формування ринкових відносин в Україні супроводжується створенням національного грошового ринку, і як однієї з найважливіших його складових – валютного ринку. Невід'ємною складовою валютного ринку є система валютного регулювання – діяльність держави та уповноважених нею органів, спрямована на регламентацію міжнародних розрахунків та порядку проведення операцій з валютними цінностями.
За умов посилення взаємозалежності національних економік та розвитку міжнародних валютних відносин розширились та принципово змінились роль та функції банківської системи. Особливого значення набувають проблеми діяльності банківської системи в умовах нестабільного валютного ринку. Значною мірою це обумовлено недостатнім розвитком ринкових відносин та ринкової інфраструктури в країні, про що свідчить використання валютних обмежень як основного принципу організації системи валютного регулювання. Тому реформування системи валютного регулювання і контролю вимагає розробки ефективної валютної політики, яка має базуватися на ґрунтовному аналізі вітчизняного та зарубіжного досвіду.
На даному етапі розвитку нашій державі вкрай потрібен зважений підхід, який дозволив би через удосконалення валютного регулювання створити підґрунтя для посилення значення України в міжнародному просторі. Сьогодні стає зрозумілим, що зміна зовнішньоекономічних зв’язків України має здійснюватись у двох напрямах. Перший — це співробітництво з міжнародними фінансовими структурами (що асоціюються із західним вектором) щодо формування валютно-фінансового потенціалу для здійснення великомасштабних структурних зсувів в економіці. Другий — не менш активне співробітництво з Російською Федерацією та іншими країнами СНД і державами Балтії з метою розширення ринку збуту і розвитку сировинної і паливно-енергетичної бази.
Отже, в економіці існує стійка об’єктивна необхідність активізації інвестиційних процесів через оптимізацію грошово-кредитної та валютної політики. Безумовно, з цього погляду дальше ґрунтовне дослідження питань валютного регулювання в контексті глобалізації має не тільки велике теоретичне, а й практичне значення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Цей форум закрито   Цю тему закрито    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> “Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіонів України” Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад