Форум Дніпропетровської державної фінансової академії
Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
Написане: четвер березня 31, 2016 7:54 pm Тема повідомлення: Сложности рынков при условии слабого понимания интернет-марк
Самая большая проблема рынка - не понимание возможностей предпринимателями интернет-маркетинга.
На сегодняшний день далеко не каждый владелец бизнеса разбирается, как привлекать клиентов из интернета. Но при этом почти каждый сидит в соц сетях. Вот такой парадокс.
Грамотное продвижение начинается с постановки задачи. У себя в компании мы делаем именно так http://thesmena.com/
Нужно понять, что нужно ЦА и предоставить это ей наиболее понятным и удобным способом.
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі Ви не можете голосувати у цьому форумі