Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум Дніпропетровської державної фінансової академії

Форум присвячений вступу, навчанню, подіям яки відбуваються у Дніпропетровської державної фінансової академії, проведення Інтернет конференції, працевлаштуванню студентів академії, співпраці з партнерами.
 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Офіційний сайт академії
"Всесвітні студії" — заявки приймаються до кінця т

 
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Міжнародний відділ ДДФА


   

З нами з: 29.01.09
Повідомлень: 498

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 12, 2010 9:30 am    Тема повідомлення: "Всесвітні студії" — заявки приймаються до кінця т Відповісти цитуючи

"Всесвітні студії" (WorldWideStudies) — заявки приймаються до кінця травня 2010


Фонд Віктора Пінчука проводить відбір кандидатів для навчання в 200 найкращих університетах світу в рамках програми
«Всесвітні студії»

Фонд Віктора Пінчука продовжує пошук потенційних кандидатів на участь у конкурсному доборі програми «Всесвітні студії» (www.worldwidestudies.org). В рамках пілотного проекту вже у 2010 році на навчання за кордон направляться 20 – 30 перших учасників програми. Фонд надаватиме гранти талановитим молодим українцям віком до 35 років, що бажають навчатись за магістерськими програмами в провідних світових навчальних закладах у таких галузях: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління. Гранти покриватимуть в першу чергу видатки на оплату навчання в університеті, підручники та медичне страхування.

Рекомендованими закладами для отримання магістерського ступеню за кордоном є 200 університетів, що були визнані кращими за результатами дослідження QS-Times Higher Education1.

Віктор Пінчук, засновник благодійного Фонду: «Сьогодні Україні потрібне нове покоління професіоналів. Особливо гостро ця потреба відчувається в галузях, які є критично важливими для довгострокового розвитку країни, її протистояння глобальним викликам майбутнього. Це мають бути люди, що здатні поєднати сучасні знання та найкращі світові практики із щирим прагненням служити своїй країні. Проект "Всесвітні студії" створений для того, щоб підтримати саме таких людей».

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі конкурсу. Учасники проекту відбиратимуться у ході відкритого загальнонаціонального конкурсу. Для отримання гранту потенційні кандидати повинні самостійно підібрати магістерську програму, підготувати всі необхідні документи, пройти додаткові підготовчі курси та здати мовні тести, якщо потрібно, подати всю необхідну документацію в університет та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Розмір гранту буде встановлюватись окремо для кожного випадку, зважаючи на потреби та досягнення студента. Більшість грантів покриватиме до 60 % всієї необхідної суми, але не більше 50 тис. доларів за весь навчальний період. Студенти повинні будуть покрити решту витрат своїм чи спонсорським коштом.

Регламентом проекту «Всесвітні студії» передбачено, що всі отримувачі гранту мають взяти на себе зобов’язання повернутися в Україну, завершивши навчання за кордоном, та відпрацювати за фахом щонайменше 5 років.

Оскільки вступ на магістерську програму в світових університетах пов'язаний з тривалим процесом, що може займати півтора-два роки, вже сьогодні Фонд
Віктора Пінчука запрошує всіх зацікавлених долучитись до програми «Всесвітні студії», в якості як учасника, так і партнера.


На сайті програми «Всесвітні студії» - worldwidestudies.org відвідувачі можуть отримати детальну інформацію про умови участі в конкурсі та рекомендації щодо вибору відповідних магістерських програм та країн для навчання, найти загальні відомості про особливості освіти в цих країнах, оформити заявку на участь тощо.


Додаткова інформація про проект «Всесвітні студії»
Всесвітні студії (WorldWideStudies, скорочено WWS) –освітній проект Фонду Віктора Пінчука, спрямований на формування нового покоління української професійної еліти. Про його запуск було оголошено в ході щорічних зборів Clinton Global Initiative в Нью-Йорку у вересні минулого року.

Проект пропонує підтримку громадянам України віком до 35 років для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу1 у галузях, які Фонд Віктора Пінчука вважає пріоритетними для подальшого розвитку України. На період 2009 – 2011 рік такими галузями є: сільське господарство, довкілля та екологія, право та державне управління.

Офіційний сайт програми: www.worldwidestudies.org

Потенційні учасники проекту – отримувачі грантів повинні:
бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету
мати ступінь бакалавра, або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету
бути зарахованими до складу студентів магістерської програми закордонного університету та почати навчання восени 2010 року
мати чіткий план застосування отриманих знань та навичок в Україні
мати твердий намір працювати в Україні за отриманим фахом
Як взяти участь у проекті:
Етап І: Підготовчий, 2009
Підбір магістерської програми згідно з визначеними пріоритетними галузями. Студент(-ка) самостійно вибирає країну навчання, університет та магістерську програму (бажано в результаті зупинитися на 3-5 варіантах програм)
Складання всіх необхідних іспитів/тестів
Студент(-ка) складає всі іспити/тести, згідно вимогам університету та магістерської програми для студентів-іноземців

Заповнення та подача заявки на участь у проекті (до червня 2010)
Студент(-ка) інформує Фонд про свій намір стати учасником проекту (заповнює заявку та подає документи з результатами іспитів/тестів - TOEFL, GRE та ін..)
Попереднє рішення Фонду та рекомендації

Фонд інформує кандидата щодо відповідності його кандидатури критеріям відбору для отримання гранту. Таке рішення є попереднім і не гарантує отримання гранту. Фонд залишає за собою право рекомендувати кандидату інші магістерські програми, в межах її/його компетентності.
Етап ІI: Вступ до університету та підтвердження отримання гранту, 2010
Подача документів для вступу в університет. Кандидат самостійно проходить всі вступні процедури, встановлені університетом, та знаходить додаткове джерело фінансування.
Подача заявки у Фонд на отримання гранту.
Отримавши з університету повідомлення про зарахування до складу студентів магістерської програми, кандидат подає Фонду Віктора Пінчука заявку на грант та прикладає до неї чинне підтвердження наявності додаткової фінансової підтримки
Співбесіда з відбірковим журі
Оформлення Договору з Фондом
Остаточне підтвердження виділеного гранту, підписання Договору з Фондом
Реєстрація в університеті та проходження магістерської програми
Навчання в університеті, моніторинг успішності, випуск.
Робота в Україні (Щонайменше 5 років, по завершенню навчання)


Фонд Віктора Пінчука – одна з найбільших приватних добродійних організацій України, створена в 2006 році бізнесменом і меценатом Віктором Пінчуком. Фонд розробляє і реалізує соціальні проекти, спрямовані на розвиток України і появу нової генерації українських лідерів. Пріоритетними сферами діяльності Фонду є охорона здоров'я, освіта, культура, права людини, глобальна інтеграція України і розвиток місцевих спільнот.

Серед найбільш масштабних проектів фонду – програма «Колиски надії», в рамках якої відкриваються центри допомоги новонародженим у всіх регіонах України, стипендіальна програма для студентів «Завтра.UA», створення центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre.

Фонд Віктора Пінчука є членом Європейського Центру фондів і Українського Форуму грантодавців, партнером Ялтинської європейської стратегії, співпрацює з Глобальною ініціативою Клінтона та іншими неурядовими організаціями.


Контакти:

Прес-служба Фонду Віктора Пінчука

Тел.: + 380 44 494 11 48, факс: + 380 44 494 11 49

e-mail: press@pinchukfund.org

www.pinchukfund.org
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Форум Дніпропетровської державної фінансової академії -> Вiддiл мiжнародних зв'язкiв Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форуміPowered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Вы можете бесплатно создать форум на MyBB2.ru
Український переклад © 2005-2006 Сергій Новосад